A barátaid se maradjanak le róla

Tuttosport

TRIPLA JOYA! Dybala show, viszlát Genoa! Juve, micsoda visszatérés! Sokkoló kezdés, a Rossoblu 2-0-ra vezetett hét perc után, de az argentin (három gól) és Cuadrado fordított, és véget vetett a marassi-i rémálomnak. A VAR ismét főszereplő volt: két büntető.

La Gazzetta dello Sport

DYBALA, A FANTSZTIKUS 10-ES! Paulo Dybala tiszteletben tartja a legrangosabb mezt, és véghez vitte a fordítást Genovában: 0-2-ről 4-2. Buffon támadást indít a VAR ellen. A Bianconeri kapusa kifakadt: „Túl sok a szünet, úgy érzem magam, mint a vízilabdában.”
Schick nagyon közel a Giallorossihoz, döntő tárgyalás a Nerazzurrinál Keitáért.

Corriere dello Sport

A VAR nem működik. Az Inter győzött, de a Roma dühös: nincs visszajátszás a büntetőnél. Dybala, a tökéletes 10-es! Paulo mesebeli varázslata: 0-2-ről 4-2. Buffon támadja az új rendszert: „VAR-ral olyan, mint a vízilabda.” Schick a Románál, ma tárgyalások Firenzében: közel állnak az álláspontok, 38 millió euróért igazolhat át.